Prečo raz prídem na pochod Hrdí na rodinu aj ja

Autor: Samuel Krajňák | 19.7.2019 o 12:57 | (upravené 19.7.2019 o 13:32) Karma článku: 8,43 | Prečítané:  3361x

Je možné, že jedného dňa bude tradičná rodina na Slovensku reálne v ohrození. Je tiež možné, že sa pochod Hrdí na rodinu nebude naschvál konať v rovnaký deň ako PRIDE a jeho účelom bude naozaj pomoc rodinám. Potom prídem aj ja. 

Už po 9-ty krát sa bude zajtra v Bratislave konať pochod PRIDE a už po 8-my krát sa bude úplne náhodne konať v rovnaký deň pochod Hrdí na rodinu.

Nikto nespochybňuje dôležitosť rodín v zložení jeden muž a jedna žena pre našu spoločnosť. Tieto rodiny sú veľmi dôležité, keďže poskytujú vynikajúce prostredie pre narodenie a vychovávanie detí. Avšak rodina s jedným rodičom je tiež rodina. Dvaja zosobášení ľudia bez detí tiež tvoria rodinu. Traja súrodenci a ich stará mama sú tiež rodinou. Rodina, v ktorej rodičia nie sú zosobášení je tiež rodina.

Prečo sa teda každoročne koná pochod za rodinu, ktorý namiesto toho aby sa snažil o zlepšenie situácie v problematických rodinách trpiacich alkoholizmom a násilím, o podporu mladých rodín a dajme tomu o znižovanie rozvodovosti na Slovensku pomocou poradenstva, svojim účelovo vybraným dátumom ukazuje, že jeho hlavným cieľom je zablokovanie rozvoja práv menšín?

Keď začnú menšiny na Slovensku žiadať zákaz heterosexuálnych manželstiev, budem stáť v prvej rade pred pódiom pochodu Hrdí na rodinu, vehementne protestovať a tieto manželské zväzky, ktoré sú základom tradičnej rodiny, brániť.

Keď budú heterosexuáli verbálne alebo fyzicky napádaní kvôli svojej orientácii, budem ich brániť najlepšie, ako budem vedieť.

Keď sa budú musieť heterosexuáli báť povedať o svojej orientácii ich vlastným rodinám a priateľom, budem sa snažiť byť im oporou.

Ale až dovtedy budem považovať pochod Hrdí na rodinu organizovaný v rovnaký deň ako PRIDE za nástroj zbytočného rozdeľovania spoločnosti, zasievania nenávisti a zneužívania rodín na dosiahnutie politických cieľov, ktoré s ich reálnou podporou a ochranou nemajú nič spoločné.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Píše Ján Košč

Zamestnávatelia nemajú argumenty

Keď rástla produktivita rýchlejšie ako mzdy, zamestnávateľom to neprekážalo.

Sorosa vymenil Orbán za Fínsko. Je skorumpované, tvrdí

Fíni aj Únia chcú riešiť narušovanie demokracie.


Už ste čítali?